Slide dom zagadek exitus DOM ZAGADEK EXITUS Zorganizuj dziecku
niezapomniane urodziny!
dom zagadek exitus DOM ZAGADEK EXITUS Zorganizuj dziecku
niezapomniane urodziny!
dom zagadek exitus DOM ZAGADEK EXITUS Zorganizuj dziecku
niezapomniane urodziny!

Lokalizacja

ul. Wagonowa 6, Wrocław
Dom Zagadek EXITUS

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 15:00 – 20:00
Sobota – Niedziela: 10:00 – 21:00

Witamy na naszej stronie!

Istniejemy dla Was od 2016 roku organizując kreatywne, aktywne i pełne współpracy urodziny dla dzieci w wieku 7-12 lat. Ponieważ wielokrotnie słyszeliśmy od dzieci i rodziców, iż były to najlepsze urodziny jakie mieli, mamy dużo motywacji i siły, aby tworzyć nowe zagadki i otwierać następne pokoje.

Nasz zagadkowy lokal

Dom Zagadek to kreatywna przestrzeń, prawie 200m2! Znajdziecie u nas osobną salę urodzinową, gdzie odbywają się również zajęcia dla grup zorganizowanych. Na Odkrywców czekają 3, zupełnie różne, pokoje zagadek. Rodzice i opiekunowie mogą poczekać na swoje pociechy w przestronnej poczekalni z kanapami, gdzie czeka na nich pyszna kawa.

0 Animatorów
0 Lat na rynku
0+ Zadowolonych dzieci
0+ Zorganizowanych urodzin

Jakie atrakcje oferujemy?

dom zagadek exitus
dom zagadek exitus
dom zagadek exitus
dom zagadek exitus
dom zagadek exitus

Jesteście grupą szkolną?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eu nisi metus. Pellentesque hendrerit augue non enim tincidunt feugiat. Mauris malesuada tortor urna, vel sodales lorem sagittis ornare. Suspendisse consectetur, dolor quis mattis posuere, orci justo rhoncus massa, et ultricies dolor purus eu lorem.

Zobacz opisy naszych pokoi!

Tajemnicza dżungla

Lud Atapangui potrzebuje Waszej pomocy – lecz kim są mieszkańcy tej ukrywanej od setek lat wioski, dlaczego ich wódz prosi Was o rozwiązanie najtrudniejszej zagadki i co się stanie, jeżeli nie zdążycie przed zachodem słońca…? Tego dowiecie się wkraczając w świat Tajemniczej Dżungli!

Rezerwuj

Gabinet Burmistrza

W mieście panuje poruszenie – ktoś zakradł się do Gabinetu Burmistrza! Rozwiążcie zagadkę kim jest złodziejaszek i odnajdźcie jego łup – wcale nie będzie tak łatwo…

Rezerwuj

Poznaj naszych pracowników!

Wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie! Poznajcie naszych najbardziej zaangażowanych animatorów, którzy wkładają całe serce w opiekę nad Waszymi pociechami!

Jesteście grupą szkolną?

Szukacie kreatywnego pomysłu na wyjście integracyjne klasy? Pokoje zagadek to świetna opcja na naukę współpracy. Dodatkowo, nasi animatorzy po zajęciach przekażą Wam feedback, jak uczniowie pracowali w swoich grupach, to bardzo cenna wiedza!

Wpisy z naszego bloga!

Co o nas mówią klienci?

Social
>