Grupy szkolne

Strona główna / Grupy szkolne

Grupy szkolne – oferta edukacyjna

A gdyby rozwiązywanie równań wyglądało tak…

Znaleźliście się na statku z Robinsonem Crusoe, buntownikiem, który postanowił podążać za swoją pasją do żeglowania. Właśnie teraz przypada wasz dyżur pomocy w kuchni. Za drzwiami czeka chmara głodnych marynarzy, a kucharz okrętowy gdzieś pod drzwiami zamkniętego magazynu z żywnością jest tylko zwinięty zwój….

Wszyscy nasi animatorzy to pedagodzy!

Cała zabawa trwa około dwóch godzin. Dzieci są podzielone na grupy 5-7 osobowe i po krótkim wstępie wchodzą rotacyjnie do dwóch z trzech pokoi. Jednocześnie 3 grupy znajdują się w pokojach. Preferujemy grupy do 21 osób, lecz przy liczniejszej grupie znajdziemy zajęcie dla pozostałych. Sam pobyt w jednym pokoju zagadek trwa około 30 minut. Zabawę kończy wspólne podsumowanie. Rozwiązanie zawsze dopasowujemy do danej grupy. Rodzicu, nauczycielu – skontaktuj się z nami, na pewno stworzymy dla Was najciekawszą wersję zajęć!

Dom zagadek Exitus zaprasza grupy szkolne do trzech edukacyjnych pokoi pełnych zagadek! Uczniowie mają możliwość odwiedzić różne światy – przedzierać się przez dżunglę, wypłynąć na morze lub rozwikłać tajemnice burmistrza… Każda zagadka opiera się na podstawie programowej!

Social
>