Wizyty rodzinne

Strona główna / Wizyty rodzinne

Wizyty rodzinne

Niezapomniany, wspólny czas

Zachęcamy do rodzinnej przygody w pokoju zagadek. Dokładamy wszelkich starań, aby rozgrywka nie była tylko czystą rozrywką, ale również nauką współpracy oraz integracją rodziny. Istnieje również możliwość zapisania grupy dzieci (do 6 osób), z którymi do pokoju wejdzie nasz animator. Ta opcja często wybierana jest przez rodziców jako mniejsza forma urodziny lub wspólne świętowanie zakończenia roku szkolnego, dnia dziecka itp.

Jak wygląda przebieg wizyty?

Wizyta trwa ok. godziny, sama gra 45 minut. Na początku animator tłumaczy zasady, a następnie mogą Państwo przejść do pokoju zagadek. Przez cały czas mogą Państwo skontaktować się z animatorem, w celu uzyskania podpowiedzi. Po wyjściu z pokoju zagadek odbywa się krótkie podsumowanie przygody oraz kilka dodatkowych zagadek.

Czas zabawy:

45 min + 15 min sprawy organizacyjne

Cena:

120 zł / zespół max 6 osobowy

Voucher:

Istnieje możliwość wykupienia vouchera, jako prezentu z terminem ważności trzy miesięcznym – w cenie 120 zł.

Wybierzcie przygodę dla swojej drużyny:

Przygotowane z myślą, by pogłębić więź między rodzicami i dziećmi,
wspólnie głowiąc się nad zagadkami w grupach maksymalnie 6 osobowych.
Integracja rodziny na wesoło!

Lud Atapangui potrzebuje Waszej pomocy – lecz kim są mieszkańcy tej ukrywanej od setek lat wioski, dlaczego ich wódz prosi Was o rozwiązanie najtrudniejszej zagadki i co się stanie, jeżeli nie zdążycie przed zachodem słońca…? Tego dowiecie się wkraczając w świat Tajemniczej Dżungli!

Zarezerwuj

Jakim cudem znaleźliście się na statku Zagadkowych Piratów i jak się z niego wydostać, zanim wrócą pogromcy oceanów..? Morski wiatr nie ułatwia zadania, a nadciągający sztorm zwiastuje powrót Zagadkowych Piratów… Lepiej się pospieszcie!
Zarezerwuj

W mieście panuje poruszenie – ktoś zakradł się do Gabinetu Burmistrza! Rozwiążcie zagadkę kim jest złodziejaszek i odnajdźcie jego łup – wcale nie będzie tak łatwo…
Zarezerwuj

Każdą wybraną przygodę można odbyć w jednej z trzech poniższych aranżacji:

Poszukiwacze złota

Grupa rodzinna rozwiązuje zagadki, aby odnaleźć w sejfie prezent dla dzieci lub też małe upominki przygotowane przez rodziców dla grupy.

Poszukiwacze zaginionej Arki

Grupa rodzinna rozwiązuje zagadki, aby odnaleźć zaginiony totem i odłożyć go na jego prawowite miejsce, skąd został bezprawnie zabrany. Im szybciej to uczynią tym lepsze miejsce zajmą na naszej tablicy rodzinnych poszukiwaczy

Poszukiwacze starożytnego klucza

Grupa rodzinna rozwiązuje zagadki, aby odnaleźć zaginiony klucz, który ma im umożliwić wydostanie się z pokoju zagadek (zabawa w tak zwany „escape room”). Im szybciej to uczynią tym lepsze miejsce zajmą na naszej tablicy rodzinnych poszukiwaczy

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 514-667-742 – nasz zespół odpowie Państwu na wszystkie pytania.

Social
>