1. Czym są gry typu escape room?

Są to zespołowe gry logiczne, w których uczestnicy zamknięci w pokoju mają za zadanie, rozwiązując ciąg zagadek, znaleźć klucz i wydostać się z pomieszczenia w określonym czasie. Liczy się spryt, współpraca oraz kreatywność, gdyż każdy przedmiot może okazać się pomocny.

2. Ile trwa jedna gra?

Twój zespół ma 45 minut, aby rozwiązać zagadki i wydostać się z pokoju. Oczywiście im krótszy czas tym lepiej! Przed wejściem do pokoju wytłumaczymy Wam zasady oraz wprowadzimy w grę, natomiast po wyjściu chętnie wysłuchamy Waszych odczuć i zrobimy Wam pamiątkowe zdjęcie – dlatego warto łącznie zarezerwować sobie około godziny czasu.

3. Mamy umówią grę na godzinę 15.00. O której powinniśmy przyjść?

Zapraszamy o 15:00. Na spokojnie wytłumaczymy Wam zasady i dopiero po wejściu do pokoju zaczniemy odmierzać 45 minut.

4. Ile kosztuje jedna gra i jakie są formy płatności?

Cena to 99zł za 45minut wspaniałej zabawy. Jest to mniej niż wyjście 4 osobowej rodziny do kina : ) Dodatkowo na naszej stronie znajdziecie informacje o promocjach i ulgach. W Domu Zagadek EXITUS możecie na chwilę obecną zapłacić jedynie gotówką.

5. Czy cena jest zależna od ilości osób?

Nie. Płacicie jednorazowo za cały zespół, niezależnie czy przyjdziecie zespołem 2- czy 6 osobowym.

6. Kto może wziąć udział w grze?

Zapraszamy całe rodziny! Każdy kto wykaże się odrobiną sprytu i kreatywności na pewno poradzi sobie z zadaniami. Przygotowaliśmy pokoje dla dzieci od 6 roku życia – poniżej 10 roku życia wejście do pokoju możliwe jest tylko z opiekunem. Jest też możliwość zarezerwowania wejścia z animatorem, który może zastąpić opiekuna i poprowadzić grę.

7. Z ilu osób składa się drużyna?

Dom Zagadek EXITUS ma pokoje przygotowane dla drużyn od 2 do 5 osób. Jeżeli zamierzacie przyjść większą drużyną zadzwońcie – na pewno coś wymyślimy.

8. Który pokój wybrać?

Aktualnie mamy przygotowane dwa pokoje tematyczne: piramidę oraz klasę szkolną. Pierwszy pokój zorganizowaliśmy z myślą o najmłodszych – dzieciach w wieku od 6 roku życia, w których drzemią niezmierzone pokłady chęci odkrywania świata. Ze względu na wiek poziom tego pokoju jest delikatnie łatwiejszy od drugiego. Klasa szkolna docelowo przeznaczona jest dla dzieci od 10 roku życia, ale jeżeli Wasza pociecha jest młodsza, a chce odkrywać kolejne zagadki nic nie stoi na przeszkodzie abyście odwiedzili również i ten pokój!

9. W jaki sposób dokonywać rezerwacji?

Sprawdź, który pokój Cię interesuję, następnie przejdź do zakładki REZERWACJA i sprawdź czy wybrany przez Ciebie termin jest wolny. Wybierz datę oraz godzinę, uzupełnij dane a na podany mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji. Możesz również dokonać rezerwację telefonicznie – 728 884 004.

10. Czy można przyjść bez wcześniejszej rezerwacji?

Niestety nie. Istnieje zbyt duże ryzyko, iż podany termin może już być zajęty. Dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację internetową lub telefoniczną – nawet tego samego dnia, w którym planujecie nas odwiedzić.

11. Czy organizujecie w Domu Zagadek EXITUS imprezy okolicznościowe?

Jak najbardziej! Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomniane urodziny, zmierzyło się ze swoimi rówieśnikami, uczyło współpracy oraz kreatywnego myślenia – zapraszamy! Cała oferta dostępna jest w dziale URODZINY.

12. Jak się przygotować do gry?

Nie musicie ze sobą niczego zabierać, oprócz głów pełnych pomysłów! Stwórzcie rodzinną ekipę, ubierzcie wygodne ubrania i przyjdźcie sprawdzić czy uda Wam się wydostać z pokoju w ciągu 45 minut.

13. Czy można zakupić vouchery lub karty podarunkowe?

Jak najbardziej! Sami przekonajcie się, iż wizyta w Domu Zagadek jest o wiele ciekawsza od zwykłego wyjścia do kina lub do bawialni. To niesamowity pomysł na prezent dla każdego dziecka! Vouchery dostępne są miejscu, są ważne 3 miesiące od daty zakupu.