Voucher

Nie wiesz co podarować dziecku w prezencie na święta, urodziny bądź komunię? Nie chcesz żeby było to zwykłe wyjście do kina, kolejna książka lub nieprzydatna zabawka? Chcesz zabłysnąć wręczając dziecku oryginalny prezent, który zapamięta na długo?

Świętujcie wspólnie wyjątkowy dzień w Domu Zagadek EXITUS! Zabierz swoją pociechę i wspólnie zagrajcie lub… kup VOUCHER!

Voucher to idealny pomysł na niezapomniany, pełny emocji prezent! Voucher prezentowy ważny jest przez 3 miesiące, nie łączy się z innymi promocjami.

Co trzeba zrobić, aby zakupić voucher? Opcje są dwie – odwiedź nas osobiście i opłać voucher na miejscu lub napisz do nas maila – w treści opisz dla kogo jest przeznaczony voucher (imię Odkrywcy) oraz załącz potwierdzenie dokonania przelewu (dane w dziale Kontakt), a wtedy my odeślemy spersonalizowany voucher 🙂

Cena vouchera to 100 lub 120 zł – w zależności czy wizyta ma się odbyć w weekend czy w tygodniu. Voucher można wykorzystać o dowolnej godzinie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji telefonicznie (728-884-004) lub przez system rezerwacji na stronie internetowej.